Akrep burcu anneniz varsa yaşınız ne olursa olsun, onun yanında kendinizi korunaklı ve güçlü hissedersiniz.Akrep burcu anneniz varsa yaşınız ne olursa olsun, onun yanında kendinizi korunaklı ve güçlü hissedersiniz.
Sadece anneniz değil, sizin herşeyiniz, öğretmeniniz, arkadaşınız ve sırdaşınızdır. Çocuklarını hayata hazırlamak ve başarılı olmalarını sağlamak onların öncelikli görevidir. Bazen çok idealist bir anne olabilir. Güçlü, derin duygulara sahip olan bu kadın, çocuklarına bağlıdır ama bu bağlılığı ve sevgiyi göstermekte bazen zorlanabilirler. Onun için her zaman güçlü olunmalıdır. Başarısızlıkları kolay sindiremez ve çocuğunu üzen birileri olursa alt etmesini bilirler.
Duygusal açıdan sahiplenen bu anneler, unutmayı ve affetmeyi öğrenmelidirler. Çocuklarının zayıflıklarını ve güçlü yanlarını gayet iyi tanırlar ve onları diğer çocukların yanında nasıl yönlendireceklerini iyi bilirler. Yetenekleri ortaya çıkartmakta üstlerine yoktur. Akrep burcu anneniz varsa yaşınız ne olursa olsun, onun yanında kendinizi korunaklı ve güçlü hissedersiniz. Yine de ne olursa olsun onun yönlendirmelerine açık olmalısınız.
İşte ünlü akrep burcu anneleri:

Arzum Onan
Demi Moore
Julia Roberts